Iné atmosférické senzory pre energetiku

VAISALA ponúka ucelený rad produktov pre inovatívne pozorovania a merania, vrátane spoľahlivých vysokokvalitných atmosférických senzorov. Tieto senzory zbierajú kritické dáta a dávajú Vám celkový obraz o počasí na vašej lokalite a umožňujú Vám vykonávať inteligentné rozhodnutia pre plánovanie a prevádzkovú efektivitu.

Kombinovaný snímač tlaku, vlhkosti a teploty VAISALA PTU300

image

Senzor PTU300 meria vlhkosť, teplotu a barometrický tlak v dvoch triedach presnosti. Séria PTU300 obsahuje veľký numerický a grafický displej. Voliteľné ukladanie dát a (W)LAN rozhranie.

>>Viac informácií

Senzor teploty a vlhkosti vzduchu VAISALA HMP155

image

Senzor meria pomocou vysokokvalitných snímacích elementov teplotu a relatívnu vlhkosť vzduchu, okrem týchto parametrov poskytuje aj hodnotu rosného bodu.

>>Viac informácií

Barometer VAISALA PTB330

image

Barometer PTB330 predstavuje meranie tlaku najvyššej kvality. Je vhodný ako pre letiskové použitie tak pre profesionálnu meteorológiu a priemyselné použitie.

>>Viac informácií

Senzor viditeľnosti VAISALA PWD20W

image

Prekážkové osvetlenie sa používa na veterných turbínach pre bezpečnosť letectva, a mnohé krajiny umožňujú prevádzkovateľom veterných turbín, utlmovať intenzitu ich prevádzkového osvetlenia keď nie je potrebné z hladiska bezpečnosti. Veterné turbíny môžu byť vybavené senzormi viditeľnosti VAISALA PWD20W, špeciálne vyvinutým na túto aplikáciu.

>>Viac informácií

Návrat hore