Záznam hlasu

Záznamové systémy značky ReDAT

Spoločnosť SPINET, a.s. je výhradným dovozcom a servisným partnerom spoločnosti RETIA, a.s. pre oblasť záznamových zariadení ReDAT v Slovenskej republike. Záznamový systém ReDAT je komplexným systémom pre záznam hovorov a quality management a sme radi, že sa môžme pochváliť desiatkami jeho úspešných implementácií na Slovensku. Základom systému je ReDAT Záznamová jednotka a tiež ReDAT eXperience so svojími modulmi. Pre záznam VoIP komunikácie ponúkame ReDAT Recorder. A k tomu bohaté príslušenstvo a doplnkové služby.

Modelové riešenia systému ReDat

Vďaka množstvu implementácií systému ReDAT môžeme povedať, že dobre vieme čo naši zákazníci potrebujú a dokážeme im systém ReDAT plne prispôsobiť. Medzi najčastejších klientov patria kontaktné centrá, dispečingy a banky. Ak ste sa našli v niektorej z týchto skupín, pozrite sa na modelové riešenia. Dozviete sa vďaka nim, čo Vám môže ReDAT poskytnúť. A samozrejme je, že každé riešenie je prispôsobené na mieru konkrétnemu zákazníkovi.

Základom systému ReDAT je ReDAT Záznamová jednotka a ReDAT eXperience so svojimi modulmi. Pre záznam VoIP komunikácie ponúkame aj softvérové riešenie ReDAT Recorder.

Produkty

Technológie nahrávania

Pozrite si prehľad základných technológií nahrávania používaných v systéme ReDAT .

O systéme ReDAT

Vďaka systému ReDAT dosiahla spoločnosť RETIA dominantného postavenia na trhoch so záznamovými systémami pre dispečingy, kontaktné centrá a telekomunikačných operátorov v Českej republike a na Slovensku a stala sa významným celoeurópskym dodávateľom. V súčasnej dobe dodala a nainštalovala viac ako 2500 záznamových zariadení a systémových nástrojov ReDAT pre rôzne telekomunikačné technológie.

RETIA je partnerom významných výrobcov telekomunikačnej techniky ako sú napríklad Alcatel-Lucent, Cisco, Genesys, Avaya, Etrali, TTC, Unify a ďalší, s ktorými úzko spolupracuje na ďalšom vývoji systému ReDAT .

Ak sa rozhodnete pre systém ReDAT určite neoľutujete. Ponúkame Vám nadštandardné záručné aj pozáručné servisné podmienky aj možnosť flexibilného prispôsobenia aplikácií. Proaktívne riešenie konkrétnych požiadaviek na integráciu do telekomunikačných platforiem je samozrejmosťou. Dôkazom sú početné referencie na Slovensku a v Českej republike. Radi Vám poskytneme ďalšie informácie, ak sa rozhodnete nás kontaktovať.

Návrat hore